Якісний цемент ADOCIM – основа будівництва

Якісний цемент ADOCIM – основа будівництва


Основою будь-якого будівництва є якісний цемент. Виконання робіт із застосуванням цементу ПЦ-550 можуть варіюватись від робіт по створенню фундаменту та покрівельних балок, залиття підлоги та зовнішніх робіт з оздоблення. Обираючи турецьку марку ADOCIM клієнти отримують комфорт у виконанні робіт та довговічність готових продуктів.
Придбати висококласний швидкотвердний турецький цемент ПЦ-550 можна зв’язавшись з менеджерами компанії Аероблок. Завдячуючи тісній співпраці з компанією Аероблок, наші склади завжди готові забезпечити весь необхідний обсяг потреб будівництв Західного регіону та виконати доставлення з Чернівців чи Івано-Франківська у короткий термін.
Швидкотвердні цементи мають попит особливо на великих будівничих проєкт завдяки своїм характеристикам. Саме функції скороченого часу схоплення та повного затвердіння так приваблюють замовників. Цемент, що імпортує Аероблок, характеризується часом отвердіння максимально стислим – протягом перших трьох діб. Це надзвичайно корисна характеристика для монолітних проєктів, що все більше набирають обертів в сучасній будівельній індустрії. Такі показники досягаються формуванням правильного співвідношення складників суміші, що вміщує цемент дуже тонкого мелення та мінеральні компоненти, дозовані у визначеній кількості та підібрані для посилення морозостійких функцій.
Якісна цементна суміш, що реалізує Аероблок за ціною достатньо низькою для цементу такої якості, важливий елемент в більшості робіт на будівництві. Цемент, виробництва Туреччини, має маркування М550 з відсотком домішків Д-0. Таке маркування свідчить про високий міжнародний стандарт якості цементу і маркування нанесене на пакування, разом із вагою, виробником та строком виготовлення, що гарантує замовникам гарний результат.
Купити суміш цементну ADOCIM з доставленням зі Львова чи Тернополя можна в щільному пакуванні або м’якому. Тобто фасування суміші відбувається у 25 кг паперові мішки з додаванням прошарку поліетилену, великі замовлення Аероблок доставить запакованим у слінг-бегах, які вміщують по 60 мішків в кожний. Міжнародне сполучення водним шляхом дозволяє привозити м’якими пакуваннями в контейнерах велику кількість замовлення швидко і безпечно, а поліетиленовий шар захищає від найменшої загрози попадання води. Це дуже важливий аспект для терміну придатності цементу та репутації компанії.
Компанія Аероблок пропонує купити цемент ПЦ-550 та отримати зручного помічника, який полегшить робочий процес користуючись з гіпсових складників. Саме вони дозволяють отримати гладку й рівну поверхню на вже готовому виробі після повного затвердіння. Клінкер, що міститься в турецькій суміші відмінно набирає міцність за менш тривалий час. Ці показники розширюють стандартні сфери застосування цементу. Морозостійкість та здатність залишатися цілісним та стабільним виробом навіть при частому розмерзанні та замерзанні ефективно застосовуються при роботах в холодних та вологих конструкціях, або з їх передумовами. Також швидкість виконання робіт з цементом від Аероблок цінується в моментах де важливе інтенсивне схоплювання, яке досягається активним наростанням міцності та збільшеним вмістом силікату кальцієвого.
Застосування нових технологічних досягнень є рушієм будь-якої галузі, тож використання якісного цементу допоможе створити конструкцію швидше, а функціонування готового виробу довговічніше.

 

phone image
Зворотній зв'язок