background

Перекриття отворів

Перемички AEROC

Зовнішній вигляд перемичок AEROC представлений у формі прямокутної балки з ніздрюватого бетону, виробленого автоклавним методом твердіння з щільністю 400 кг/м³ і з класом міцності С2,5. Пропонована перемичка AEROC для перекриттів отворі має гладку поверхню, а арматурний об’ємний каркас забезпечує належну міцність виробу. Газобетонні перемички AEROC довели свою ефективність в якості гідного замінника залізобетонних перемичок для перекриттів дверних і віконних отворів у стінах, виконаних з газобетонних блоків в малоповерхових і висотних будинках. Крім основної функції перемички AEROC забезпечують теплоізоляцію, що дозволяє заощадити на утеплювачі.

Газобетонні перемички AEROC є легким і теплим замінником залізобетонних перемичок для перекриття віконних і дверних отворів у стінах з газобетонних блоків в малоповерховому і багатоповерховому будівництві. У несучих і самонесучих стінах будівель перемички можна використовувати до трьох поверхів включно, в самоутримних стінах – без обмеження поверховості. Відмінною особливістю газобетонних перемичок AEROC є те, що, крім основної несучої функції, вони забезпечують відмінну теплоізоляцію без додаткового утеплення.

Перемички з U-блоків

Включаючи в проект перемички U-блоків AEROC, необхідно керуватися загальними правилами проектування залізобетонних конструкцій. В такому випадку U-блок буде виконувати функцію опалубки, а сама перемичка буде утворена за допомогою залитого в цю опалубку бетону. Проектувати перемички необхідно якомога жорсткішими (з прогином L / 400 прольоту). Це дозволить запобігти деформації кладки на опорній поверхні. Точні розміри U-блоков дивіться тут.

Рекомендована максимальна довжина опорних поверхонь на основі U-подібних блоків становить 300 міліметрів, мінімальна – 200 мм.

Блоки опорної поверхні отворів перекриттів повинні бути цільними і рівними. Склеювання блоків необхідно проводити цільним швом без повітряного прошарку. Рекомендована довжина шва повинна становити не менше двократної довжини опорної поверхні, тобто близько 600 міліметрів.

phone image
Зворотній зв'язок